Zcela nová cesta ke zvětšení poprsí

Zažijte rozdíl, navrhněte svůj dokonalý vzhled a získejte unikátní podporu po celou dobu své cesty.

JOY® je první program svého druhu pro ženy, které chtějí získat lepší zážitek ze zvětšení prsou, které si chtějí dopřát pocit bezpečí a podpory na každém kroku své cesty.

Vaše bezpečnost a spokojenost je středobodem programu JOY®. Ten jako první svého druhu v sobě zahrnuje nejnovější technologii implantátů, která nabízí vyšší bezpečnost a menší jizvy, ale také komplexní záruční program, prodlouženou záruku a další podporu, a to i v případě, pokud se v budoucnosti rozhodnete implantáty odstranit.

Jste připravena vydat se na cestu? JOY® na vás čeká.

Technologie implantátů

Vylepšená technologie, implantát nové generace

V rámci programu JOY® jsou používány prsní implantáty nové generace s vylepšenými mechanickými vlastnostmi navrženými pro přirozený pohyb a dokonalý výsledek.


Nejnovější technologie ve službách krásy

SuperSilicones®
Nové složení prsních implantátů pro lepší ergonomii s vylepšenými mechanickými vlastnostmi.
TrueMonobloc+®
Patentovaný vícevrstvý systém, který sjednocuje strukturu implantátu a umožňuje jeho ohýbání a stlačování.
BLUSEAL+®
Lehce zabarvená modrá bariérová vrstva vyrobená pomocí biokompatibilních barviv,
která umožňuje její vizuální kontrolu před operací.
ProgressiveGel Ultima®
Gel s unikátním souborem reologických vlastností, který se lépe přizpůsobuje pohybu než jiné testované silikonové gely a připomíná pohyblivost přirozené tkáně.
SmoothSilk®/SilkSurface®
Vylepšený a pokročilý hladký povrch prsních implantátů, který zlepšuje biokompatibilitu.
Implantát s podporou RFID
Qid® je bezbateriové a pasivní radiofrekvenční identifikační zařízení, které bezpečně uchovává sériové číslo a související informace o vašich prsních implantátech.

Vzhled & Pocit

Přirozený pohyb, měkký pocit při dotyku

Prsní implantát měkký na dotek, který se tak snadno a přirozeně přizpůsobuje vašim pohybům, jako by byl vždy vaší součástí.

Výsledek Vám přesně na míru díky JOY®.

Proberte s plastickým chirurgem, jaké možnosti jsou ideální pro zvětšení prsou právě pro Vás, a to do nejmenšího detailu.

Vybrat odborníka


Digitální nástroje

Podpora, na každém kroku vaší cesty

Využijte digitální nástroje, které jsou pro vás připravené na dosah ruky pro více informací i inspiraci v každé fázi vaší cesty za estetickou operací prsou.

Prohlédněte si výsledky zvětšení prsou, vyberte ty, které vás zaujmou, a vytvořte si svojí vlastní inspirační nástěnku. S její pomocí můžete svému vybranému lékaři lépe vyjádřit svoji představu a očekávání.

Navštívit galerii a inspirovat se

3D simulace přímo na těle ukáže, jak bude dekolt vypadat po zvětšení prsou. Můžete si vyzkoušet, který profil a jaká velikost implantátů bude na vašem hrudníku vypadat nejlépe.

Objednat na 3D vizualizaci

Podívejte se, kteří plastičtí chirurgové obeznámeni s programem JOY® se nacházejí ve vašem okolí (nebo kdekoli jinde v ČR) a spojte se s nimi.

Najít lékaře

Womans Choice Program ®

Svoboda volby a klid na duši

Unikátní Woman’s Choice Program® zvyšuje laťku v péči o klientky po zvětšení prsů, kterým dává širší možnost volby. Jako jediný totiž poskytuje pacientkám finanční podporu v případě, že se rozhodnou pro reverzní operaci – za předpokladu, že v rámci programu JOY® obdržely daný typ implantátů a splňují stanovené doplňkové podmínky.

Zjistit více


Záruční program

Doplňující záruky, které jsou součástí JOY®

Na všechny implantáty používané v programu JOY® se vztahuje naše záruka Always Confident Warranty® proti prasknutí implantátů, která je platná po celou dobu životnosti implantátů a také naše Zásady pro výměnu produktů.

V rámci programu JOY® mohou klientky využít prodlouženou pětiletou záruku bez jakýchkoli dodatečných finančních nákladů.

Více informací o dalších zárukách

Pro aktivaci krytí je nutné zaregistrovat své implantáty během prvních 90 dnů od operace.

Zaregistrovat implantáty


Jste již součástí nové cesty s JOY®?

  • Implantáty nové generace
  • Digitální nástroje pro vaši cestu
  • Prodloužená záruka v ceně
  • Woman’s Choice Program®

    Zadejte své údaje a my vás budeme brzy kontaktovat s dalšími informacemi.

    To top